Voorzieningen

Algemeen nut beogende organisaties

  1. Stichting Brouwse Dag  http://www.brouwsedag.nl
  2. WSV Brouwershaven  http://www.wvbrouwershaven.nl
  3. Tennisvereniging Brouwershaven  http://www.tvbrouwershaven.nl
  4. Scouting Grevelingengroep  http://www.grevelingengroep.nl
  5. Oranjevereniging Brouwershaven  http://www.oranjeverenigingbrouwershaven.nl
  6. Grote of st. Nicolaaskerk Brouwershaven  http://www.grotekerkbrouwershaven.nl
  7. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt GKV Brouwershaven  http://www.brouwershaven.gkv.nl
  8. Protestante Kerk Nederland PKN Brouwershaven e.o.  http://www.pknbrouwershaven.nl
  9. Vrouwen van Nu Brouwershaven VVN  http://www.vrouwenvannu.nl/brouwershaven
  10. IJsvereniging “’t Weeltje” Brouwershaven  http://www.ijsvereniginghetweeltje.nl
  11. Algemene Sportvereniging Brouwershaven ASV  http://www.asvbrouwershaven.nl
  12. Muziekvereniging Apollo Brouwershaven  http://www.apollobrouwershaven.nl
  13. Majorettevereniging Apollonia  https://www.facebook.com/MajoretteverenigingApollonia/
  14. Stadsraad Brouwershaven  http://www.stadsraadbrouwershaven.info
  15. Openbare basisschool de Schoener  http://www.deschoener.obase.nl
  16. Brandweer Brouwershaven  http://www.zeelandveilig.nl


    Ondernemingen algemeen

  17. Landbouwbedrijf J.R. van der Wekken  http://www.financieleholdingdata.nl
  18. Caravanhandel van der Wekken  http://www.caravanhandelvanderwekken.nl


    Bouw en techniek gerelateerde ondernemingen

  19. Installatiebedrijf A. van de Hoek en Zn.  http://www.digitaalbrouw.nl
  20. Autobedrijf Slager  http://www.slager.boschservice.nl
  21. Bouwbedrijf Slager  http://www.bouwbedrijfslagerbv.nl
  22. Verhuur Vermeijden  http://www.vermeijden.com
  23. Bouwbedrijf de Bruine Maatwerk http://www.bouwenverbouw.nl
  24. Schildersbedrijf Franke  http://www.schildersbedrijf-nu.nl
  25. Sanitair en tegelwerk Peter Verkerk  http://www.peterverkerk.com


    Detailhandel gerelateerde ondernemingen

  26. Supermarkt Spar de Koeijer  http://www.spardekoeijer.nl
  27. Jan Willem Capelle Haarverzorging  http://www.kappers.nl/brouwershaven
  28. Bloemenshop Krokus  http://www.digitaalbrouw.nl
  29. Souvenierwinkel Zee en Meer  http://www.godolphins.nl
  30. Antiekwinkel Buitengewoon Brocante  http://www.buitengewoon-brocante.nl


    Dienst- en zorg gerelateerde ondernemingen

  31. Keramiek atelier Marijke Lamboo http://www.ateliermarijkelamboo.nl
  32. Webdesign en logo ontwerp Rik Everwijn   www.kiridesign.nl
  33. Fysiotherapeut L.M.R. Froyman   http://www.froyman.uwpraktijkonline.nl
  34. Fysiotheek Brouwershaven http://www.defysiotheek.nl
  35. Administratiekantoor ASR   http://www.asrschouwen.nl
  36. Webdesign en reclamebureau de Concepterij   http://www.concepterij.nl
  37. Dienstverlening Florus van ’t Hof en Marieke Vijverberg   http://www.drimble.nl
  38. Huisartsenpraktijk de Waag  http://www.hapdewaag.praktijkinfo.nl
  39. Maxx Power PC. Sjaak Hanse   http://www.maxxpowerpc.nl
  40. Holistische massage en schoonheidssalon Eva  www.holistischemasenschoonheidssaloneva.vitrinenetherlands.com
  41. Team for Scientific and Technical Publications TSTP   http://www.tstp.nl
  42. Kledingatelier ‘t Past precies  http://www.yelp.nl
  43. Woonzorgcentrum Poortershof   http://www.woonzorg.nl/poortershof_brouwershaven
  44. Cannock Connect Centre Brouwershaven http://www.cannockchase.nl
  45. Reclamebureau WakeCup  http://www.wakecup.nl/index.html
  46. (Yoga) Centrum Be Happy  https://www.atmar.nl
  47. Buurtzorg  http://www.buurtzorgnederland.com


    Watersport gerelateerde ondernemingen

  48. Gemeentelijk Havenkantoor   http://www.schouwen-duiveland.nl
  49. Jachtwinterberging Gebr. van Ast   http://www.vanast-jachtwinterberging.nl
  50. Jachtmakelaardij At Sea Yachting   http://www.atsea.nl
  51. Gaastra zeilmakerij Brouwershaven/Hanse Sails   http://www.hansesails.nl
  52. Ullman Sails South Holland   http://www.ullmansailssouth.nl
  53. Bijl Watersport-Tuigerij   http://www.tuigerijbijl.nl
  54. Padmos Marine & industrial diesel techniek   http://www.padmos.com
  55. Masten en zeilsystemen Nauticlink, Seldén mid Europe   http://www.nauticlink.com
  56. Duikwinkel Dolphins  http://www.godolphins.nl
  57. Jachtschildersbedrijf Robert Lievense   http://www.watersportrecreatie.nl
  58. Jachtwerf Brouwershaven Ad Bijl   http://www.jachtwerfbrouwershaven.nl
  59. Schröder Jachtservice  http://www.schroderjachtservice.nl
  60. Brouws maritiem museum   http://www.brouwsmuseum.nlRecreatie gerelateerde ondernemingen
  61. van de Sande Service en Advies  06-48211876
  62. Brouwershaven Maritiem Online http://www.bmonline.nl/over-brouwershaven-maritiem-online 

    Recreatie gerelateerde ondernemingen

  63. Camping Noordernieuwland   http://www.campingnoordernieuwland.nl
  64. Stacaravanpark Grevelingenpolder   http://www.grevelingenpolder.nl
  65. Bed & Breakfast Havenlust  http://www.bedandbreakfastbrouwershaven.nl


    Horeca gerelateerde ondernemingen

  66. Restaurant La Plaisanterie   http://www.la-plaisanterie.nl
  67. Restaurant/steakhouse Jacob Cats http://www.steakhousejacobcats.nl
  68. Herberg/eetcafé ‘t Swarte Schaep   http://www.swarte-schaep.nl
  69. Visrestaurant/wijnbar C-Food  http://www.c-food.nl
  70. Pizzeria La Famiglia   http://www.lafamigliapizza.nl
  71. Chinees Indisch restaurant De Chinese lange Muur   http://www.langemuurbrouwershaven.nl
  72. Snackbar Eten en drinken Oud Brouw   http://www.oudbrouw.nl
  73. Vishandel van Beveren   http://www.vishandelvanbeveren.nl
  74. Gemeenschapscentrum Het Tonnenmagazijn   http://www.tonnenmagazijnbrouwershaven.nl


    Alle soorten voorzieningen te den Osse

  75. Strandpaviljoen en restaurant Jeanzz   http://www.jeanzz.nl
  76. Restaurant de Ossehut   http://www.deossehut.com
  77. Eetcafé ’t Opstapje  http://www.eetcafehetopstapje.nl
  78. Restaurant Gusto  http://www.landal.nl
  79. Van Dijke motoren-watersport   http://www.vandijke.nl
  80. Camping den Osse  http://www.campingdenosse.nl
  81. Bungalowpark Landal Port Greve  http://www.landal.nl
  82. Supermarkt Spar Enjoy Port Greve   http://www.pakgro.nl
  83. Jachthaven den Osse   http://www.wsvdenosse.nl
  84. Woningverhuur Zeeland vakantiewoningen  http://www.zeelandvakantiewoningen.nl

Reacties zijn uitgeschakeld.